Aktualności

Komfort i zapobieganie odleżynom

Jest 3 produktów.
Komfort i zapobieganie odleżynom

Firma Herdegen z myślą o pacjentach korzystających z wózków inwalidzkich jak i zwykłych krzeseł...

Więcej

Podkategorie

 • Materace

  Firma Herdegen produkuje szeroką gamę materacy statycznych dla szpitali i użytkowników domowych. Zarówno proste materace jak i wysokiej jakości materace visko-elastyczne. Dbamy o naszych najbardziej wymagających klientów. W ofercie posiadamy również szeroką gamę pokrowców z różnych materiałów takich jak PVC, Poliuretan, Techmaflex, Bawełna i Elastan.

 • Poduszki żelowe & pianka viskoelastyczna

  Firma Herdegen z myślą o pacjentach korzystających z wózków inwalidzkich jak i zwykłych krzeseł zaprojektowała linię poduszek żelowo-piankowych. Nasze poduszki przeciwodleżynowe wykorzystywane są przez pacjentów o niskim jak i wysokim stopniu ryzyka. Do produkcji poduszek wykorzystywane są tylko surowce najwyższej jakości. Posiadamy w ofercie również nasze produkty OEM pochodzące z fabryki Herdegena w Paryżu.

 • Poduszki

  Ponieważ prawidłowy sen jest podstawą zachowania dobrego zdrowia i równowagi naszego organizmu, HERDEGEN opracował wraz ze swoimi specjalistami linię ergonomicznych poduszek. Poduszki charakteryzują różne gęstości pianki i różne kształty spełniające indywidualne oczekiwania użytkowników. Zapewniają nie tylko komfort ale również korygują postawę i dają ulgę w schorzeniach kręgosłupa w okolicach szyjnych.

 • Poduszki stabilizujące

  Poduszki stabilizujące szybko i skutecznie zabezpieczają pozycję ciała redukując nacisk na skórę, zapobiegając powstawaniu odleżyn. Dostosowują się doskonale do kształtu ciała dzięki zastosowanym wypełnieniom poduszek: małe kulki lub włókna silikonowe. Poszewki poduszek wykonane zostały z materiałów wodoodpornych, przepuszczających powietrze.

 • Protektory do pięt

  Herdegen produkuje szeroką gamę ochraniaczy do pięt wykonanych z różnych tkanin i surowców zapobiegających uciskom wrzodów, odleżyn na stopach i piętach. Zaprojektowane aby złagodzić nacisk na stopę i piety oraz staw skokowy zarówno u pacjentów leżących jak i korzystających z wózków inwalidzkich.

 • Poduszki korygujące postawę

  Oferujemy szeroką gamę poduszek piankowych medycznych.

 • Pianki opis

  Zalety stosowanych pianek...